Serwer, na którym nadano karę: bf2
Rodzaj kary: ban
Powód kary: gs/sgs
Data nadania kary: 11.11 / 22:03??
Nick z gry: vim
Opis zdarzenia: gralem i mnie wywalil za demko a demko bylo clean i dowalenie sie do gs/sgs
Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: w sumie to tak, ale to jest bez sensu ze gram tydzien, jeden admin widzi jak gram nic nie mowi, drugi admin widzi nic nie mowi, trzeci sie mnie pyta co to jest, a pozniej dostaje bana dopiero przy rozpisce demka...
Jakis warn czy cos zamiast tydzien bana?
a i chcialem dodac ze skoro "SGS" tez jest banowane to polowa osob ktora sie przewinela na serwerze posiadajaca steam i ogarniajaca gre to tez powinna poleciec na tydzien...