Jako iż byłem świadkiem całego zajścia, krótko się wypowiem, zachowanie gracza który cię sprowokował było karygodne, i nie chodzi tu tylko o jego range itp, lecz samo w sobie zachowanie.
Z drugiej strony, możesz szybko nam (a chociaż mi) powiedzieć że jesteś nadmiernie prowokowany a ja podam to info dalej. Ja personalnie nie mam ci nic do zarzucenia, ale chcę cię poprosić o to abyś następnym razem wstrzymał się z odzywkami typu "bot, pajac etc." szczególnie na Admin Chacie. Dziękuje i miłego wieczoru życze