Skocz do zawartości
  • Postów

    58
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

.sami

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez .sami

  1. Rozumiem, ale tak czy siak chciałbym abyś po prostu napisał do mnie gdyby taka sytuacja miała ponownie się wydarzyć. Ja zawsze będę walczył o dobro graczy i dobrą atmosferę pozdrawiam
  2. Jako iż byłem świadkiem całego zajścia, krótko się wypowiem, zachowanie gracza który cię sprowokował było karygodne, i nie chodzi tu tylko o jego range itp, lecz samo w sobie zachowanie. Z drugiej strony, możesz szybko nam (a chociaż mi) powiedzieć że jesteś nadmiernie prowokowany a ja podam to info dalej. Ja personalnie nie mam ci nic do zarzucenia, ale chcę cię poprosić o to abyś następnym razem wstrzymał się z odzywkami typu "bot, pajac etc." szczególnie na Admin Chacie. Dziękuje i miłego wieczoru życze
  3. I to sie nazywa dopełnienie Social Media Managerów
  4. Bez owijania w bawełne, widać że @ GET jest dobrym kowalem, udowodnił to wykuwając ciężka pracą taką społeczność jaką mamy tu dziś, cieszę się że mogę być częścią tej historii i budować ją razem z wami. Dziękuje!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności