Skocz do zawartości
  • Postów

    14
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Gorylondko

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Osiągnięcia Gorylondko

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Gorylondko

    [KOSZ] Plemiona.pl

    Wczoraj dostałem od kolegi konto s47 378k pkt i sobie tera trochę pogram :D
  2. Gorylondko

    [KOSZ] sfgame.wp.pl

    Słyszałem o tej grze ale nie za bardzo mi się podoba. I sorry nie gram w nią.
  3. Gorylondko

    [KOSZ] Który NFS ?

    Zdecydowanie MostWanted i UnderGround2.
  4. Spoko gra mam ją na xbox360 pięknie się gra.
  5. Bardzo polecam fife 12 na psp fajnie się gra i w ogóle fajna gierka.
  6. Gorylondko

    [KOSZ] GTA Vice City

    Nie raz ja przeszedłem ale mam chęć znowu se nią zagrać :d
  7. Mam minecrafta na iphonie jak się nudzę w szkole lub jak gdzieś jadę to se gram :D
  8. Bardzo podoba mi się nowy biom dżungla można się tam ładnie rozbudować:D
  9. Gorylondko

    [KOSZ] Plemiona.pl

    Fajna gierka miałem tam około 1mln pkt ale potem nie miałem na nią czasu i sprzedałem konto za 35zl.
  10. Gorylondko

    [KOSZ] Serwery

    Imetin fajny prywatny serwer metin2 mój brat na nim gra.
  11. Słyszałem o tej gierce ale nie mam chęci w nią grać, bardzo wciąga po wbiciu 20-25 lvla.
  12. Metin2 zdecydowanie Battle Field Heroes.
  13. Polecam thewest.pl bardzo fajna gierka. tanoth.pl Bardzo fajna gierka masz swojego gracza kupujesz mu lepszy ekwipunek chodzisz na misje itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności