-
Wczoraj dostałem od kolegi konto s47 378k pkt i sobie tera trochę pogram :D
-
Słyszałem o tej grze ale nie za bardzo mi się podoba. I sorry nie gram w nią.
-
Zdecydowanie MostWanted i UnderGround2.
-
Spoko gra mam ją na xbox360 pięknie się gra.
-
Bardzo polecam fife 12 na psp fajnie się gra i w ogóle fajna gierka.
-
Nie raz ja przeszedłem ale mam chęć znowu se nią zagrać :d
-
Mam minecrafta na iphonie jak się nudzę w szkole lub jak gdzieś jadę to se gram :D
-
Bardzo podoba mi się nowy biom dżungla można się tam ładnie rozbudować:D
-
Fajna gierka miałem tam około 1mln pkt ale potem nie miałem na nią czasu i sprzedałem konto za 35zl.
-
Imetin fajny prywatny serwer metin2 mój brat na nim gra.
-
Słyszałem o tej gierce ale nie mam chęci w nią grać, bardzo wciąga po wbiciu 20-25 lvla.
-
Metin2 zdecydowanie Battle Field Heroes.
-
Jaką grę przeglądarkową polecacie ?
Gorylondko odpowiedział(a) na kociewa112 temat w Dyskusje wokół gier
Polecam thewest.pl bardzo fajna gierka. tanoth.pl Bardzo fajna gierka masz swojego gracza kupujesz mu lepszy ekwipunek chodzisz na misje itp.
-
Postów
14 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Gorylondko
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
