Skocz do zawartości
  • Postów

    85
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

☣ᗩ♱ʀᗩ⚔︎☣

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez ☣ᗩ♱ʀᗩ⚔︎☣

  1. Zapraszam do odwiedzenia stronki https://www.facebook.com/profile.php?id=61583520490957

    1. Sunwolf

      Sunwolf

      Ale fajny pająk, czy potrafi zrobić fikołka? 

       

    2. ☣ᗩ♱ʀᗩ⚔︎☣

      ☣ᗩ♱ʀᗩ⚔︎☣

      skoczyć potrafi ale fikołka to nie widziałem :D 

      Miałem kiedyś jednego co na prawde potrafił zwinąć się w kulkę w locie i lądując rozwinąć :D był to Psalmopoeus cambridgei

  2. Rodzaj konta, z którego został dokonany zakup: (STEAM_0:1:41633417) Typ zakupionej usługi: Donator Serwer, na którym funkcjonuje usługa: Wszystkie serwery. Wybrana rekompensata dla usługi: Możliwość bezpłatnego przedłużenia usługi o okres 2 lat od momentu jej zakupu. //W dniu zakupu oferta nie była wdrożona i kupiłem w ciemno. Ponadto w dniu zakupu usługa oferowała rezerwację slota na wszystkich serwerach, dopiero po moim pytaniu na forum została rozdzielona. //Uważam że jeżeli kupiłem tę usługę, która oferowała w dniu zakupu rezerwację slota. To mogę się ubiegać też o danie usługi rezerwacji slota na 2 lata. //Usługę kupiłem kilka dni przed zapytaniem na forum, czego ona dotyczy, bo nie wiedziałem że jest w trakcie wdrażania. Jeżeli była w trakcie wdrażania to nie powinno być możliwości zakupu, bo teraz jest właśnie pytanie czy kupiłem to co było wtedy, ale dostanę jedynie część, bo zostało pozmieniane? Czekam na rozwiązanie, pozdrówki. Opublikowany: 6 minut i 1 sekunda @ GET To nie jest odpowiedź, ani rozwiązanie Napisałem wyraźnie że chcę przedłużenia tej usługi o 2 lata A co do rezerwacji o proste wyjaśnienie. Szanujmy się.
    1. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      Słyszałam tą przeróbkę jakiś czas temu, ale wolę oryginał :fg_pepe_heart:

       

  3. z wielkim bólem, czas zakończyć tą majóweczkę 
    Bl05HJ5.jpeg

  4. Nie widzę linku hltv! Westwood był grany 5 min temu na 4funie, a w HLTV jest tylko mapa crackhouse zakonczona o 00:18. Nie mogę też dodać screena do mojego postu. Mapa westwood była grana zaraz po crackhouse, zdobyłem 62 fragi, screena moge dac na priv, bo tu sie nie da
  5. Odwaliliście kawał dobrej roboty. Szata graficzna jest lepsza, aczkolwiek niektóre elementy były lepiej rozstawione, a może to kwestia przyzwyczajenia. Więc w punkcie drugim dodał bym jeszcze jakąś odpowiedź po środku. Wielki + za ulepszenie czatu! Zresztą na każdym kroku widać że zostało zastosowane wiele nowych rozwiązań i ulepszeń. Przy tak dużym projekcie błędy były, są i będą więc bym się tym nie przejmował. Zauważyłem zawiechy przy pisaniu obszerniejszych wiadomości najczęściej jak się nawrzuca screenów, linków, filmików, ale na starym forum było podobnie. Nie wyświetla też nagrań w poście @♞ LANIA Nigdy ich nie słyszałem, a chciałbym usłyszeć
  6. + jazda jazda jazda otwierać bete dla graczy + jazda jazda jazda otwierać bete dla graczy + jazda jazda jazda otwierać bete dla graczy
  7. + jazda jazda jazda otwierać bete dla graczy + jazda jazda jazda otwierać bete dla graczy
  8. hoduje pająki i skorpiony <3

     

    IMG_20170920_175940.jpg

    FB_IMG_1623438463535.jpg

    71133517_419514438739162_8478127361015402894_n.jpg

    75388185_150357499681103_5222327048185315328_o.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności