Siemanko, mam mały problem, po jakimś czasie chciałem sobie postrzelać trochę w cs 1.6, ale coś się zepsuło ;>
a mianowicie kiedy wchodzę na serwer, to wszystko ma jakoś tak dziwnie opóźnioną reakcję, i kiedy klikam w i dłużej przytrzymam, to postać sama biegnie (nawet jak już puszczę w) i nie mogę nic zrobić, iść w inną stronę czy spojrzeć gdzie indziej. Miał ktoś taki problem, albo wie jak go rozwiązać? :)
PS. Pobrałem nowego cs'a, inną wersję i nic nie dało.
Jeszcze dodam, że gdy włączę cs'a i wpiszę w konsole -forward to jest normalnie, ale ja muszę zmienić priorytet w menedżerze zadań na wysoki, bo bez tego nie mogę grać ( zacina się ) ale jak go zmienię, to znowu jest źle ;p i wtedy -forward nie pomaga.
Pozdrawiam :D