Skocz do zawartości
  • Postów

    160
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Fatal aIm

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Fatal aIm

  1. hahaha ,Niezłe :pp będziesz miał co jeść:D
  2. Fatal aIm

    [KOSZ] Metin2

    OO nieźle jak już pisałem z jednym z tematów miałem swoje konto ale poszło sprzedane:) właśnie teraz też chyba zaczne grać :) jak mówisz jeszcze że na Serwandesie to też zagram tam. wojownikiem (Body):)
  3. Co, nagle zmiana zdania..?
  4. Fatal aIm

    [KOSZ] Metin2

    Gra jeszcze ktoś w Metin2..? :)
  5. Fatal aIm

    [KOSZ] Puchar Polski

    Wisła nie wygra . Finał Ruch vs Legia:)
  6. Dobrze powiedziane. można i tak sprawdzać na np: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.234:27015/ Czas spedzony na serwerze:)
  7. Fatal aIm

    [KOSZ] Niespodzianka

    Jakie tam ffa czy cos innego: dajmy na spary jakies z innymi np: mixy .pograjmy Tp:):D
  8. Gra w Metin2 . na początku jest nudna nie powiem ale gdy wbije ktoś lvl np: 65 robi się ciekawa:) ja grałem jak były tylko dwa serwery 1, 2fenix gdzie grałem do 75 lv a pózniej konto sprzedane:) za 450zł:) wiec czasem sie oplaca pograc ( chodz z drugiej to przyjemnosc jak sie ktos w ciaggnie:)
  9. zazwyczaj u nas w Krakowie była taka zabawa w ''muke'' kto popatrzył dostawał Bula w ręke:D
  10. Witam was: Moim zdaniem pasowało by usunąc pare map " między innymi cs_italy , cs_office chodzi mi tu głównie a mapy standardowe co się gra na FFA LUB TP CZY TAM 4FUN bo jak juz takie mapy są to naprawdę nie ma gdzie kampic .. a dodać na miejsce Tycch jakieś lepsze z Typu ZM_.... Myśle że to dobry pomysł ale oceńcie sami: Ojj Soory bo to wbiłem na 4fun Temat należy do Serwera ''ZM''
  11. Fatal aIm

    Pytanko o RTV

    Witam was: Mam takie pytanie . może tak być wgrać do amx'a ''RTV'' żeby było można zagłosować ręcznie na jakąś inną mape bo czasami ludzie wybierają jakąś z inną nazwą a okazuje się nie dobra chodzi mi tu o np: zero kamp . Co myślicie ?
  12. Fatal aIm

    To samo Ip i banik 2x

    Twój nick:FaTaL aIm`/A/** Jakie masz pytanie: Witam Administracje: Mam do was takie pytanie mój młodszy brat grał razem zemną na waszym serwerze na ZM I raz na jednej z map nieświadom tego że ma zbindowany klawisz z reklamą innego serwera dostał bana. a przy okazji mnie zbanowało ponieważ mamy to samo ''IP'' [AMXBANS] =============================================== [AMXBANS] Zostales zbanowany przez Nosens [AMXBANS] Zostalo Ci 6 dni , 20 godzin , 42 minut i 22 sekund do konca bana. [AMXBANS] Zbanowany nick : Quelity [AMXBANS] Przyczyna : ' perfidna reklama ' [AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.fragujemy.com [AMXBANS] Twoj SteamID : ' ' [AMXBANS] Twoje IP : ' 83.7.126.103 ' [AMXBANS] =============================================== Kicked : Masz BANA. Sprawdz konsole. Chciałbym zapytać czy można by dostać UB a mój brat też na Nom Steamie Gra ja natomiast na Steam .. a również prosił bym was o odbanowanie .. Admin: Nosens wydaje mi się że kojarzy mnie i wie dobrze że nie ja reklamowałem .. a nie chciałbym zmieniać serwera bo jak do tej pory nie ma lepszego serwera ''ZM'' Jak wasz. troszkę to nie sprawiedliwę że mi też się oberwało ale z drugiej strony chciałbym kontynuować grę na waszym ZM i Prosiłbym bardzo o UB a systuacja z moim bratem na pewno by się nie powtórzyła gdyby miał zamiar ponownie wejść na wasz Serwer . a wszystkie Klawisze mu odbindowałem . ponieważ sam na niego się zdenerwowałem że taką głupotę zrobił a na pewno nie było to zrobione celowo.. Prosił bym o rozpatrzenie..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności