Skocz do zawartości
  • Postów

    5
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Lepszy>#2

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Lepszy>#2

  1. No i co teraz z tym banem ? Ja gram czysto wiem swoje
  2. Nie ogarniam tych forum Jeszcze raz zrobie temat
  3. Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę Only dd2 #02 Fragujemy.com Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Lepszy Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia 22;30 cos takiego Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - określ powód kary Nie wiadomo dostalem bana bez wyjasnienia i mozliwosci ub nie wiadomo za co Czy przyznajesz się do używania oszustwa: tak - jeśli masz coś na sumieniu i oszukiwałeś, lepiej się przyznaj / nie
  4. Lepszy>#2

    [KOSZ] Ban

    Dostalem bana bez powodu na zawsze z napisem ub nigdy nick Lepszy serwer onlyy dd2 #02 fragujemy.com
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności