Skocz do zawartości
  • Postów

    138
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

XaLeN

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez XaLeN

  1. Ściągnij sobie xd Akurat o filmie mi kumpel wczoraj gadał w robocie, już mi się ściąga i zobaczymy z chęcią :)
  2. 2 godziny mi zeszły:) Zrobię jeszcze tutek jak robić pierwszą mapę i opisze szczegóły serca hammera.
  3. Dodałem nowe kompilatory, to nie będzie praktycznie z niczym problemu :) Valve Hammer Editor – znany dawniej jako Worldcraft, a teraz popularnie nazywany Hammer (ang. młotek) to program firmy Valve służący do tworzenia i edytowania map do gry Half-Life, jej modów oraz obecnie do wszystkich gier używających silnika Source (np. Half-Life 2, Counter-Strike: Source i innych). Pobierz: 1. http://speedy.sh/UQsVd/Dla-fragujemy.com.rar lub 2. http://www54.zippyshare.com/v/67417562/file.html 1. Wypakuj! 2.Instalowanie: Wchodzisz do Valve hammer editor > Teraz klikasz w aplikacje: Dajesz to co ja niżej: Skrótu na pulpicie nie dawaj. Teraz mamy wersje 3.4 i musimy w prosty sposób przerobić na 3.5 i wkleić spolszczenie Mała uwaga: ZARÓWNO GRA COUNTER-STRIKE JAK I VALVE HAMMER EDITOR POWINNY BYĆ NA TEJ SAMEJ PARTYCJI! 3.Przerabiamy program hammer 3.4 w 3.5: Po zainstalowaniu, wchodzimy z powrotem do paczki pobranej > do pliku Update > jest aplikacja hammer 3.5 > kopiuj i wklej zamieniając tą aplikacje tam gdzie zainstalowałeś hammer 3.4, czyli na dysku C Tu wklejasz aplikacje 3.5: Jest hammer 3.5, lecz po angielsku, robimy spolszczenie. 4. Spolszczenie: Wchodzimy do paczki pobranej, > klikamy w aplikacje "Spolszczenie VHE 3.5" Wpisujemy C:\Valve Hammer Editor\hammer35.exe, w 2 rubrykach, tam gdzie jest twój program zainstalowany hammer3.5, klikasz start i leci... Tak więc udało się zainstalować i wgrać spolszczenie! Konfiguracja vhe hammer 3.5 1. Trzeba uruchomić program hammer35 2. Narzędzia > Opcje: 4. Widok 2D 5. Widok 3D: 6. Tekstury: Teksturami są pliki .wad często widziane przez was w folderze z CS -Wybieramy dodaj WAD Wchodzimy do wypakowanego folderu i jest tam plik halflife.wad, wybierzmy go i dajemy otwórz 7. Konfiguracja Gry: - Wpisujemy jak na zdjęciu, swój własny nick: Wybieramy plik definicji Gry: Dajemy Dodaj -> Nasza paczka -> halflife-cs.fg i otwórz: http://imageshack.us/a/img405/3541/jestg.png Ustawiamy lokacje CS'a: Główny katalog gry: C:\STEAM\steamapps\nazwakonta\counter-strike Podkatalog modyfikacji: C:\STEAM\steamapps\nazwakonta\counter-strike\cstrike_polish Katalog gry: C:\STEAM\steamapps\nazwakonta\counter-strike\valve Domyślny katalog dla plików rmf: Pulpit. 8 Kompilatory: Kopiujemy folder z nowymi kompilatorami z naszej paczki na DYSK C (jak na rysunku) http://imageshack.us/a/img844/2009/koniecu.png Uzupełniamy ścieżki do gry i kompilatorów: Wybierz tak samo jak na zdjęciu, nazwami będzie przypominać co do czego należy http://imageshack.us/a/img221/5020/ostatnieee.png Docelowy folder dla skompilowanej mapy: Ustalmy dowolną lokalizację Jeśli jakieś problemy to zapraszam na pw. Zapraszam do robienia mapek. Poradnik wykonany przeze mnie. :) ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ MOJEJ ZGODY!!
  4. Jeden z najlepszych filmików, uśmiałem się normalnie xd Szczególnie z tą głową w łóżku i zwierzakiem jak go polała, a myślał facet że sika na mu twarz
  5. Co za problem ogarnąć 2 serwery:/ To co robi Head admin serwerów ? Tak samo pilnuje porządku na wszystkich Przyda się i jestem na tak. Ostatnio grałem to był jeden akurat odpalony i nie było nikogo.
  6. XaLeN

    Fragujemy na "MIXA"

    Ja bym mógł jak jest aktualne
  7. 1. Kolor zarażenia jest szary i nie pasuje do gry. Czerwony bym proponował lub zielony 2. Za małe dmg z autokampy oczywiście, m4 ma większe 3. Na zombie powinno być ciemno, jest to lepszy efekt na takim serwerze 4. Blokada kupowania w menu po zarażeniu wszystkich ct, może przypadkowo wydać kasę ;/ 5. Gracze się skarżyli, że nie można stawiać min, sam bym wypróbował, ale nie można uzbierać, ze względu na częste zarażanie:( 6. Odpychanie najszybciej dopracować, bo gra to nie jest ! Tyle mi się wyciągnęło z gry. Ale najbardziej bym widział na serwerze żeby ciemność była, bo to inny efekt jest:)
  8. Stare, 2 letnie chyba
  9. Karać za to!!
  10. Gdzie?
  11. Stary jak pieje..xd
  12. XaLeN

    Zarywacze + bonus ;d

    Tego się można było spodziewać jak laska za kierownicą siedzi xd
  13. Ja widziałem jak kumpel przez nos wciągał makaron spaghetti, odlot xd
  14. XaLeN

    KlejNuty - Za Tyłek

    Ludziom się nudzi xd
  15. XaLeN

    Model

    Nazwa pluginu: Modele człowieka Krótki opis pluginu: Model ct ma wygląd zombie, co jest w cholerę mylące w grze. To jak zrobić tt i u przeciwników również tt z modelami :) Proponuje to zmienić :P
  16. Nie, ale aż tak słabe że to moje musi być?xd no... xd
  17. XaLeN

    [KOSZ] zm_zombattack.

    http://www.gamebanana.com/maps/146733 zm_zombattack_new Nowsza chyba nie ? Na zk chodziło:)
  18. Dajcie siana sobie z Barceloną:P Real i tak najlepszy xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności