Skocz do zawartości
  • Postów

    109
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Koxu_

[CS 1.6] Starszy Admin 4FUN
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

6 obserwujących

O Koxu_

  • Urodziny 7 Lipca

Informacje profilowe

  • Imię
    Szymon
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Krk/Rjs

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Koxu
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - 4FUN
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • Myszka
    SteelSeries Aerox 3 Wireless z rozj****nym scrolem
  • Klawiatura
    Mechaniczna
  • Słuchawki
    Logitech G Pro X Wireless
  • Smartfon
    iPhone 13 B)

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 2040

Osiągnięcia Koxu_

Kolabolator

Kolabolator (7/14)

  • Bardzo popularny Unikat
  • Logowanie Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 287

Reputacja

  1. Powodzenia wariacie, już Cię @ IBOX nie będzie mógł obgadywać na u@
  2. Cieszę się, że trafiłem na serwery Fragujemy w sumie zupełnie przypadkiem, na których jestem do dzisiaj i nadal patrzę na świat nie przez kraty pieca, do którego zazwyczaj mnie w innych miejscach wrzucano <3 Wydaje mi się, że wszystko jest prowadzone jak należy, a większość nowych graczy, którzy wchodzą, zostaje na dłużej, a o to właśnie chodzi. Bez ogromu pracy ze strony całej ekipy (za co na pewno każdy jest wdzięczny, ale nie każdy mówi o tym głośno,) nie było by takiej spokojnej przystani do odstresowania i zabicia czasu przy nostalgicznym CS'ku 1.6. w tej ciężkiej tułaczce zwanej życiem, także wielkie dzięki! Wiadomo, że nie wszystko się czasem udaje i nie jest to szwajcarski zegarek, ale to co ma działać to działa, a co nie działa to się kiedyś ogarnie jak to mówią 🤣 Chciałbym przy okazji podziękować @ IBOX 'owi, gdyby nie jego zapał do ciupania na 4funie już bym wisiał, ale wtedy nie mógłbym już z nim grać, więc sznur rozwiązany póki co.
  3. dzieki za bana, ostatni raz odwoływałem sie 100 lat temu

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. artZBANOWANY

      artZBANOWANY

      fajnie ze ktos odpowiada na te zgloszenia

    3. Emq

      Emq

      Czekaj cierpliwie. 

    4. artZBANOWANY

      artZBANOWANY

      Grałem na serwerze od miesiąca, zresetowali ranking i po kilku godzinach ban :D

  4. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, zawsze wierzyłem w Ciebie Paweł, na pewno sobie świetnie poradzisz <3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności