Skocz do zawartości
  • Postów

    109
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Koxu_

[CS 1.6] Starszy Admin 4FUN
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Koxu_

  1. Powodzenia wariacie, już Cię @ IBOX nie będzie mógł obgadywać na u@
  2. Cieszę się, że trafiłem na serwery Fragujemy w sumie zupełnie przypadkiem, na których jestem do dzisiaj i nadal patrzę na świat nie przez kraty pieca, do którego zazwyczaj mnie w innych miejscach wrzucano <3 Wydaje mi się, że wszystko jest prowadzone jak należy, a większość nowych graczy, którzy wchodzą, zostaje na dłużej, a o to właśnie chodzi. Bez ogromu pracy ze strony całej ekipy (za co na pewno każdy jest wdzięczny, ale nie każdy mówi o tym głośno,) nie było by takiej spokojnej przystani do odstresowania i zabicia czasu przy nostalgicznym CS'ku 1.6. w tej ciężkiej tułaczce zwanej życiem, także wielkie dzięki! Wiadomo, że nie wszystko się czasem udaje i nie jest to szwajcarski zegarek, ale to co ma działać to działa, a co nie działa to się kiedyś ogarnie jak to mówią 🤣 Chciałbym przy okazji podziękować @ IBOX 'owi, gdyby nie jego zapał do ciupania na 4funie już bym wisiał, ale wtedy nie mógłbym już z nim grać, więc sznur rozwiązany póki co.
  3. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, zawsze wierzyłem w Ciebie Paweł, na pewno sobie świetnie poradzisz <3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności