Cieszę się, że trafiłem na serwery Fragujemy w sumie zupełnie przypadkiem, na których jestem do dzisiaj i nadal patrzę na świat nie przez kraty pieca, do którego zazwyczaj mnie w innych miejscach wrzucano <3
Wydaje mi się, że wszystko jest prowadzone jak należy, a większość nowych graczy, którzy wchodzą, zostaje na dłużej, a o to właśnie chodzi. Bez ogromu pracy ze strony całej ekipy (za co na pewno każdy jest wdzięczny, ale nie każdy mówi o tym głośno,) nie było by takiej spokojnej przystani do odstresowania i zabicia czasu przy nostalgicznym CS'ku 1.6. w tej ciężkiej tułaczce zwanej życiem, także wielkie dzięki! Wiadomo, że nie wszystko się czasem udaje i nie jest to szwajcarski zegarek, ale to co ma działać to działa, a co nie działa to się kiedyś ogarnie jak to mówią 🤣
Chciałbym przy okazji podziękować @ IBOX 'owi, gdyby nie jego zapał do ciupania na 4funie już bym wisiał, ale wtedy nie mógłbym już z nim grać, więc sznur rozwiązany póki co.