Czyli ile godzin mam nabić? Jak dla mnie to bezsensu dostanie admina na nie wiadomo jakiej ilości godzin trzeba przegrać.
Dlatego złożyłem te podanie bo jest mało adminów na serwerze i nie każdy siedzi 24h, a moje godziny są różne w spędzaniu czasu na serwerze ZOMBIE.
Ogarniam serwer może zbytnio ludzie mnie nie znają bo nie zawsze gram 2/3 godziny cały czas. Jakbym grał pod tym samym nickiem wiele lat to może dużo godzin było by zrobione. A tak to na koncie steam od niedawna gram, wcześniej grałem na nosteam