Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mateusz`Xdeee

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Mateusz`Xdeee

  1. Czyli ile godzin mam nabić? Jak dla mnie to bezsensu dostanie admina na nie wiadomo jakiej ilości godzin trzeba przegrać. Dlatego złożyłem te podanie bo jest mało adminów na serwerze i nie każdy siedzi 24h, a moje godziny są różne w spędzaniu czasu na serwerze ZOMBIE. Ogarniam serwer może zbytnio ludzie mnie nie znają bo nie zawsze gram 2/3 godziny cały czas. Jakbym grał pod tym samym nickiem wiele lat to może dużo godzin było by zrobione. A tak to na koncie steam od niedawna gram, wcześniej grałem na nosteam
  2. -Damian no przecież to jest pewne żeby złożyć podanie trzeba posiadać konto to je zrobiłem. A ja chce pełnić funkcje ADMINA a nie szukać kolegów czy przyjaciół na serwerze gram w różnych godzinach i to oczywiste ze gram a nie pisze na chat i się poznaje z osobami z neta. Więc jedyne co napisałeś związanego z funkcją ADMINA to aktywność. Którą na pewno będę wstanie poprawić pilnując serwera i grając
  3. Ranga, jaką chciałabym otrzymać: Admin CS 1.6 - ZOMBIE Imię: Mateusz Aktualny wiek: 26 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Brakuje opieki nad serwerem już dawno chciałem zostać adminem dlatego pisze podanie o przyjęcie. Uwielbiam ten serwer gram go od wielu lat pod różnymi nickami i zawsze dobrze się bawię. Chciałbym aby serwer dobrze funkcjonował i żeby nie było osób które nad gminnie łamią regulamin. Dodatkowe informacje o sobie: Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/player/`Mateusz`Xdeee/54.38.134.4:27015/ Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963247508/ STEAM SID: STEAM_0:0:501490890 Discord: Dizzy^24#5932
  4. Imię: Mateusz Aktualny wiek: 26L Staż gry w Counter-Strike 1.6: 15L Nick na serwerze: `Mateusz`Xdeee Staż gry na serwerze: 3/4 lata jeszcze grałem na starszym IP serwera. Godziny w jakich grasz na serwerze: 3 zmianowy system pracy więc nie mam określonych godzin grania ale przeważnie wieczorkami Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/`Mateusz`Xdeee/54.38.134.4:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK kiedyś na jedym serwerze Only_dd2 Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Uważam że znam regulamin i go przestrzegam. Brakuje opieki nad serwerem już dawno chciałem zostać adminem dlatego pisze podanie o przyjęcie. Uwielbiam ten serwer gram go od wielu lat pod różnymi nickami i zawsze dobrze się bawię Chciałbym aby serwer dobrze funkcjonował i żeby nie było osób które nad gminnie łamią regulamin. Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963247508/ Mój SID: STEAM_0:0:501490890
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności