Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Nero1

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Nero1

  1. Ranga jaką chciałbym otrzymać: Admin CS GO ARENA 1 vs 1 Imię: Dawid Aktualny wiek: 17 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Ponieważ dużo graczy mnie zna jestem miły i otwarty Nie udaje idioty jak niektórzy jestem pomocny codziennie chociaż na godzinkę wbije Znajomość regulaminu Dodatkowe informacje o sobie: -chodzę na siłownie -dc:Miły chłopak#4377 -miły otwarty -pomocny -ogarnięty życiowy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności