Jump to content

Klaudja

Fragowicz
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Przyzowita

4 Followers

About Klaudja

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 07/15/1997

Profile information

 • Name
  Klaudia
 • Sex
  kobieta
 • City
  Niemcy

Information about Fragowicz

 • Nick
  Klaudja
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE
  CS 1.6 - ONLY DD2

Recent Profile Visitors

1,144 profile views
 1. Jak widać znajomości wiele tutaj dają. Mimo wszystko ban na 10h to jest stanowczo za dużo, jeżeli bronisz kolegę tylko dlatego,że grozi mu wyrzucenie z administracji to szczerze gratuluję :)
 2. W 33 min. jestem już zombie. 33:40 miałam AFK tak jak pisałam dlaczego i tylko dlatego dostałam od Ciebie bana na 10h. Poza tym czegoś tu nie rozumiem, próbujesz zakazywać rzucania szyszek czy jak? Skoro jestem zombie to ja decyduje co robie z pieniędzmi.
 3. Przestań bo padnę. Rozpisz demko.
 4. Nie idzie zrozumieć tego co napisałeś, weź słownik proszę. Czy ty za każdym razem jak zostajesz zarażony bierzesz anti ?
 5. Obejrzyj demko to się dowiesz.
 6. Nick podczas gry: Klaudja Nick admina podczas gry: Arni Powód bana: Podkładka Opis sytuacji: Może na samym początku zacznę od tego iż Arni postradał zmysły przez funkcję admina. Z tego co zaobserwowałam i z resztą nie tylko ja, Arni będąc na serwerze potrafi wyrzucić połowę serwera za błahostki a przecież wystarczy ustne upomnienie. Jak większość osób wie był taki moment,że podkładałam się i byłam wielokrotnie za to ukarana, ale gdy przyszedł taki moment,że nie podkładam się bo w CT jest równie fajnie jak i będąc zombie to co dostaje ? Bana na 10h, za co ? No właśnie kuźwa. Za to,że mam również inne obowiązki,ale to nie o to chodzi. Ginę na początku rundy i mam wpatrywać się 2 min na monitor? Większość z was na pewno tak nie robi, no może z wyjątkiem cudownego admina o nicku Arni :) Ostatnia runda, mój kot domowy próbuje wyjść z domu przez okno, mam chwilowe AFK po czym zostaje zarażona, sporo pieniędzy, 12 pkt zombie dlaczego by nie rzucić szyszki? Ale nie bo dla kochanego admina o nicku Arni to jest już podkładka. Owszem to mogło wyglądać jak podkładka i niech się nawet zaliczy, ale uważam,że 10h to stanowczo za dużo. Dodam jeszcze,że przed 31 min. mam straszne lagi a w 31 min. juz wgl nie wiem co sie dzieję,ale na demku tego nie widać. HLTV - http://217725.node10.pukawka.pl/hltv-1510122035-zm_dust_world-1444674900-1444677060.zip Wydruk z konsoli: [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] There are 9 hours , 32 minutes and 59 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : Klaudja [AMXBans] Reason : ' podkladka ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Fragujemy.com [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 52366442 ' [AMXBans] Your IP : ' 77.11.0.223 '
 7. Borewicz przyjedziesz po mnie do Niemiec?! ;* :D :D ;>
 8. Głupi jesteś. Niech będzie,że jestem na TAK bo masz sexy głos. Poważnie: -Ogarnięty -potrafi ryknąć -ma ADHD -często gra
 9. Żebym tylko miała więcej czasu na chwile obecną to chętnie wrzuciłabym demko z Tobą w roli głównej :)
 10. Nie znam tej serwerowni, ale znam jot'a z Rzeźni ;) Jestem za chowanym, sporo grałam na nim a nawet chyba byłam adminem, jeju już nawet nie pamiętam, co za wstyd :| Tak więc pomysł jest genialny :)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy