-
Wiek:[minimum 13]18 Nick:Stopa Staż na serwerze: Na serwerze 3 miechy z przerwami i pod różnymi nickami , 3 razy zmieniany serial z powodu nowego kompa :) Na innych serwerach 6-10 miesięcy, Mta DayZ 5 lat TS3 ze sprawnym mikrofonem*:Tak Umiejętności kierowania oraz strzelania od 1 do 10: Kierowanie 7/10 Strzelanie (z karabinów (AR) ) 10/10 , Strzelanie (ze snajperek) 8/10 Dokładanie się do opłat: tak/nie: Niestety aktualnie nie ma jak , za duże wydatki utrzymaniowe :/ Coś o sobie: Mam na imię Konrad, chodzę do technikum informatycznego. Ogólnie pasjonuje się programistyką gier komputerowych.... Liczę na miłą współpracę w ekipie, samemu grać nie ma co za dużo teamów się porobiło i samemu niczego ugrać zbytnio się nie da :/ Pozdrawiam, Stopa
-
◄Wiek [15+]:18 ◄Nick:Stopa ◄Jak długo grasz na fragujemy.com: 2 godziny aktualnie , kiedyś grałem pod nickiem Dev3r , na xaa dayz 4 tygodnie , na nationz 3 miesiace ;) ◄Czy grałeś na innych serwerach mta?:Tak wyżej podałem jakich, ogólnie mta dayz 5 lat ◄Jazda autem [1/10]: 7/10 ◄Strzelanie [1/10]: 9/10 ◄Strzelanie ze snajperki [1/10]: 7/10 ◄Komunikator TS3: Tak ◄Godziny w których grasz: Aktualnie w wakacje cały czas jestem dostępny , chyba że wypadnie jakiś wypad z kumplami to może mnie nie być , lecz to zgłosze ekipie kiedy i przez ile mnie nie będzie :) ◄Krótko o sobie:Hmm w sumie to sam nie wiem jak moge siebie opisać , daliście tutaj trudne zadanie :P No to może tak : Interesuje sie informatyka , programowaniem gier komputerowych oraz stron internetowych , W MTA DayZ gram już od 5 lat , Na fragujemy.com gram co prawda mało , lecz na innych serwerach mam spory staż , kiedyś na fragujemy grałem pod nickiem Dev3r gdzie miałem 400 minut przegranych na innych serwerach miałem tak średnio po 500 minut / na xaa dayz 4 tygodnie :)Posiadam kulture osobistą , nie lubie sprzeczek w ekipie a także zbędnego obrażania za coś co każdemu mogłoby się zdarzyć np : zepsucie jednej akcji :P szukam ekipy ponieważ samemu na żadnym serwerze nie da się osiągnąć czegoś wielkiego :) Pozdrawiam, Stopa
- 9 odpowiedzi
-
- rekrutacja
- eco
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie wiem :3 Nie znam go :)
-
Aha no to nieźle :P Także lipa w chuj :/ Czekałem ze składaniem podań do innych grup z odpowiedzią co do Nightmares a tu taka lipa :/
-
♠ Imię [Opcjonalnie]:Konrad ♠ Aktualny wiek [Minimum 14 lat]: 18 ♠ Aktualny nick [Jeśli nie grasz pod stałym nickiem, uwzględnij to]:Stopa ♠ Staż na serwerze [Minimum 2 miesiące, w tym przypadku na krótszy staż można przymknąć oko]:co prawda godzina na serwerze , lecz ogolnie w dayz staż 5 lat , na nationz 500 minut :) ♠ Staż w MTA: 5 lat ♠ TS3 z mikrofonem: Tak/Nie Tak ♠ Kierowca 4/5 Strzelec 4/5 ♠Dokładanie się do opłat: Tak/Nie Nie ;/ przynajmniej narazie , jeśli będzie taka okazja ( pod względem mojej sytuacji pieniężnej składki mogą się zdarzyć ;) ) ♠Czas jaki możesz przeznaczyć na grę w tygodniu:7-10 godzin dziennie ♠ Kilka zdań o sobie: Hmm w sumie to sam nie wiem jak moge siebie opisać , daliście tutaj trudne zadanie :P No to może tak : Interesuje sie informatyka , programowaniem gier komputerowych oraz stron internetowych , W MTA DayZ gram już od 5 lat , Na fragujemy.com gram co prawda mało , lecz na innych serwerach mam spory staż , kiedyś na fragujemy grałem pod nickiem Dev3r gdzie miałem 400 minut przegranych na innych serwerach miałem tak średnio po 500 minut / na xaa dayz 4 tygodnie :) Posiadam kulture osobistą , nie lubie sprzeczek w ekipie a także zbędnego obrażania za coś co każdemu mogłoby się zdarzyć np : zepsucie jednej akcji :P szukam ekipy ponieważ samemu na żadnym serwerze nie da się osiągnąć czegoś wielkiego :) Pozdrawiam, Stopa
-
Postów
8 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Stopa
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
