◄Wiek [15+]:18
◄Nick:Stopa
◄Jak długo grasz na fragujemy.com: 2 godziny aktualnie , kiedyś grałem pod nickiem Dev3r , na xaa dayz 4 tygodnie , na nationz 3 miesiace ;)
◄Czy grałeś na innych serwerach mta?:Tak wyżej podałem jakich, ogólnie mta dayz 5 lat
◄Jazda autem [1/10]: 7/10
◄Strzelanie [1/10]: 9/10
◄Strzelanie ze snajperki [1/10]: 7/10
◄Komunikator TS3: Tak
◄Godziny w których grasz: Aktualnie w wakacje cały czas jestem dostępny , chyba że wypadnie jakiś wypad z kumplami to może mnie nie być , lecz to zgłosze ekipie kiedy i przez ile mnie nie będzie :)
◄Krótko o sobie:Hmm w sumie to sam nie wiem jak moge siebie opisać , daliście tutaj trudne zadanie :P No to może tak : Interesuje sie informatyka , programowaniem gier komputerowych oraz stron internetowych , W MTA DayZ gram już od 5 lat , Na fragujemy.com gram co prawda mało , lecz na innych serwerach mam spory staż , kiedyś na fragujemy grałem pod nickiem Dev3r gdzie miałem 400 minut przegranych na innych serwerach miałem tak średnio po 500 minut / na xaa dayz 4 tygodnie :)Posiadam kulture osobistą , nie lubie sprzeczek w ekipie a także zbędnego obrażania za coś co każdemu mogłoby się zdarzyć np : zepsucie jednej akcji :P szukam ekipy ponieważ samemu na żadnym serwerze nie da się osiągnąć czegoś wielkiego :)
Pozdrawiam, Stopa