Skocz do zawartości
  • Postów

    32
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

krystalizen

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

2 obserwujących

Informacje profilowe

  • Imię
    Krzysztof
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Poznań

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    krystalizen
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - 4FUN
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 11 Home
  • Pamięć RAM
    12
  • Myszka
    cobra pro
  • Słuchawki
    huawei FreeBuds 4i
  • Smartfon
    Samsung Galaxy S21 FE 5G

Kontakt z fragowiczem

  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
    mam
  • Discord
    krystalizen#8277

Ostatnie wizyty
 645

Osiągnięcia krystalizen

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 37

Reputacja

  1. Gratulacje
  2. gratulacje
  3. nie wiem w jakim celu będziesz ich używać, ale osobiście korzystam z dwóch słuchawek: 1. https://www.tracer.pl/słuchawki-tracer-gamezone-striker-2.0-red-usb - słuchawki przewodowe (tracer gamezone 2.0 red usb), głównie wykorzystywałem je do gry. Kupiłem je ponad 3 lata temu i do dzisiaj mi służą. 2. https://www.euro.com.pl/sluchawki/huawei-sluchawki-tws-freebuds-4i-czarne.bhtml - słuchawki bezprzewodowe (huawei FreeBuds 4i), wykorzystuje je nacodzień od ponad pół roku. Dużym ich plusem jest mobilność. słuchawki zajmują mało miejsca, co sprawia, że można je mieć wszędzie. Słuchawki działają niezależnie od case (pudełka), co oznacza, że nie trzeba mieć go przy sobie co ułatwi życie np.: podczas codziennego biegania. Słuchawki po rozładowaniu są gotowe do użytku już w ciągu 10 minut. Korzystać z nich możesz aż do 6-7h bez ładowania - co myślę, że jest ogromnym plusem. Małym minusem jest to, że jak jedną zgubisz to ciężko ją znaleźć, bo nie mają diod (Aby nie mieć problemu po zakupie można zakupić dodatkowe ubezpieczenie)
  4. Gratulacje 🥳🥳🥳
  5. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin serwera Discord Imię: Krzysztof Aktualny wiek: 16 lat Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Mam doświadczenie w byciu moderatorem (byłem moderatorem na serwerze Nitashiego), Mam dużą znajomość na discordzie (jeśli chodzi o rozbudowę serwerów i konfigurowanie ich), Potrafię szybko i bezstronnie rozwiązywać konflikty . Dodatkowe informacje o sobie: Hej, jestem Krzysztof. Uczę się na profilu Informatycznym, gdzie codziennie wykorzystujemy myślenie logiczne i kreatywne. W wolnym uczę się programować. 4 razy w tygodniu uczęszczam na treningi badmintona, co uczy mnie szybkiego myślenia. Jestem osobą, która kulturalnie rozwiązuje konflikty. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, a także zdobywać nowe doświadczenia. Discord: krystalizen#8277
  6. gratulacje
  7. Gratulacje 🥳
  8. Osobiście gratuluję. I życzę dalszych sukcesów w karierze na serwerze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności