Skocz do zawartości
  • Postów

    13
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Radwaniu

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O Radwaniu

  • Urodziny 11.10.2001

Informacje profilowe

  • Imię
    Kuba
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Kraków

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Radwaniu
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - ONLY DD2 #02
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • Procesor
    i7-10750H
  • Karta graficzna
    Gigabyte GeForce RTX 3070
  • Myszka
    Razer Deadthadder elite
  • Klawiatura
    Razer Black Widow
  • Smartfon
    Iphone X

Kontakt z fragowiczem

  • Instagram
  • Snapchat
    .

Ostatnie wizyty
 732

Osiągnięcia Radwaniu

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 7

Reputacja

  1. Graty
  2. Gratki !
  3. Gratulacje
  4. Graty
  5. Dzięki Wszystkim 🥳
  6. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: MIRAGE #01 Imię: Kuba Aktualny wiek: 20 Kilka argumentów, dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: - Na co dzień jestem osobą ekstrawertyczną, bardzo dobrze idzie mi nawiązywanie znajomości i utrzymanie ich na pozytywnych emocjach co na pewno przełożyłoby się na odbiór mnie na serwerze. - Kolejnym argumentem jest fakt, iż jestem bezkonfliktowy, a jeśli już zdarzy się konflikt, rozwiązuje go ze spokojem, aby nie rozgrzać go jeszcze bardziej. -Dużo czasu spędzam przed komputerem, co wpłynie na czas reakcji, jeśli występuje jakiś problem na serwerze. -Uważam, iż na serwerze ze większością graczy mam dobre relacje, a zresztą neutralne.. -Bardzo szybko przyswajam wiadomości, które mnie interesują. -Aktywność Na serwerze Dodatkowe informacje: Na co dzień się uczę, a poza obowiązkami dzień wypełniam; treningami Tajskiego Boksu co również wpływa na argument, aby mnie przyjąć, ponieważ uczy dyscypliny i punktualności, oczywiście graniem w Counter Strike i Warzone i spotkaniami ze znajomymi. Jeśli chodzi o doświadczenie to jest ono niewielkie, ale odrobię zadanie domowe i nie pożałujecie. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności