Skocz do zawartości
  • Postów

    15
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

hgz3

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez hgz3

  1. 332
  2. +
  3. Trzeba opić
  4. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 #02 Imię: Wiktor Aktualny wiek: 20 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Jestem aktywny, Mam dobre relacje z graczami, Posiadam doświadczenie w byciu adminem. Dodatkowe informacje o sobie: Chciałbym spróbować jeszcze raz swoich sił w roli ADMINA. Interesuję się motoryzacją i sportami siłowymi. Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199438374509/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności