Skocz do zawartości
  • Postów

    318
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Julian

Donator
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    100.00 PLN 

Treść opublikowana przez Julian

  1. 49
  2. 60
  3. 77
  4. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS;Go Multi Arena 64#01TR Imię: Jakub Aktualny wiek: 22 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Jestem aktywnym graczem gram zazwyczaj od ok16/18/20/22 zalezy jak praca pozwala tak naprawdę Szybko się uczę oraz jestem pomocny Chciałbym dołączyć do grona adminów żeby im pomóc Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ;Witam . Mam na imie Jakub mam 22 lata pochodze z Krakowa wiem ze konto na forum mam od wczoraj ale moze sie uda dołączyc do Waszego grona . Funkcji na serwerach cs ; go nie miałem lecz miałem na Cs 1.6 takze wiem z czym sie wiąze taka ranga . W cs Go mam przegrane gdzies ok 460 godz lecz na tym koncie dopiero 36 poprzednie konto dostało VAC z przed 2 lat byłem głupi gralismy przeciwko spinbotowi to zrobiłem to samo ale niestety dostałem VAC . PS. Konto steam połączone z profilem nie jest moje moje konto steam https://steamcommunity.com/profiles/76561199202696651
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności