To samo można napisać o Tobie, mając 1000 godzin w CS:GO masz wygranych jedynie 80 matchmakingów i nawet nie zagrałeś jednego meczu na Faceicie XD.
Bronię i będę go bronić bo gram z nim od ponad roku na serwerach, mixach itd. jakoś bana nigdzie nie dostawał, tym bardziej VAC bana. Demek nie będę rozpisywać bo nie czuję takiej potrzeby jako zwykły użytkownik gdzie moja odpowiedź nic nie wniesie do odwołania, poza tym nie potrafię tego robić XD.