Skocz do zawartości
  • Postów

    267
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Michski

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Michski

  1. Mam Logitech G502 Hero, już 2.5 roku i wszystko działa sprawnie. Masz 11 programowalnych przycisków, regulowanie wagi ciężarkami. Gram głównie w strzelanki i z dotychczasowych myszek ta jest najlepsza. Mieści się w budżecie i znajdziesz w sklepach do 200 zł.
  2.  

    1. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      Czekałem na moment w którym ktoś zacznie innych wyzywać, ale się nie doczekałem :(

    2. Michski

      Michski

      Za mała próbka gier i pewnych osób. Tylko dwie gry zagrałem bez muzyki i już dłuzej nie moglem Cute Sad GIF by MOODMAN

  3. +
  4. Zrobione
  5. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy!
  6. Polskie to wiadomo że dobre PepoCheer

     

  7. Ooh :fg_face_krey: La La La La La La  :fg_face_kek_disco:

     

     

  8. Totalna chillera :fg_face_krey:

  9. Zapraszam do oceny :*

  10. Zrobione
  11. Nie spodziewałbym się tego po nim.
  12. Gratulacje
  13. Głos na najlepszy serwer w Polsce został oddany. Dziękujemy!
  14. Done
  15. Gratulacje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności