1.Tak/nie
2.Tak/nie ^ Albo jedna, albo druga, bo już widzę zmianę mapy z dd2 na dd2 snow.
3.Tak. Bardzo fajna mapa, mała, oraz ciekawa :) Szybkie rundy, szybkie exp :]
4.No okej, ta mapa różni się sporo od zwykłej assault.
5.Obojętnie, dziwna mapa.
6.Nie! Już widzę bawiących się idiotów na koszyku (czy jak to tam się nazywa), to jest wkurzające.
7.Czemu nie ;)
8.Nie! Rash będzie od początku mapy.. Już widzę te rakiety i miny w przejściu.
9.Nie wiem, nie grałem, lecz można wgrać, zobaczymy ;)
10.To samo co wyżej :)
11.Rundy się skończą po 15 sec ;d Na nie.
12.Fajna mapa, można wgrać :)
Taka jest moja opinia.