Witam, mam propozycję aby wprowadzić klasy wymagające któregoś lvl'a na poprzedniej klasie.
Chodzi o to, żeby zostały dodane jakieś klasy lepsze od tych zwykłych, i można je było wziąć dopiero po osiągnięciu wymagającego na nie lvl'a na innej, zwykłej klasie, lub premium..