Siema, mam taką otóż propozycje, aby na koniec rundy trzy najlepsze osoby dostawały exp.
Powiedzmy cztery osoby mają takie staty:
15/4 Nr 1
13/2 Nr 2
16/1 Nr 3
14/5 Nr 4
I z tego osoba numer 3 dostanie najwięcej exp, osoba numer 1 mniej, a osoba numer 4 jeszcze mniej. Tak to widzę.
Pierwsze miejsce +400exp.
Drugie miejsce +300 exp.
Trzecie miejsce +250 exp.