-
Twój nick:Rabbit Jaki masz problem:Nie widze nicków jak najade celownikiem na gracza Jak Ci możemy pomóc: Czy mogli byscie przywrócic ta opcje(czy jak to sie tam nazywa) ? Prosze dlatego ze wiele razy jestem blokowany przez jakiegos bota i nie wiem to to.. Chyba kazdy z Was sie spotkał z takim zjawiskiem. Prosze zrobcie cos z tym :> Pozdr!!
-
Jak dzis wspomniałem o PTB adminowi Mam Czarny Pas W Ponizaniu to mnie zje**ł i powiedzial ze jak sie nie podoba to zebym wyszedł z serwa ...
-
Własnie dlaczego nie moze byc po staremu? PRO57AR dobrze napisał, wydaje mi sie ze wtedy grało wiecej osob.. Teraz jak wam sie zadna propozycja nie podoba to zrobcie przynajmniej wymuszenie interpu, bo duzo ludzi płacze i zgania na interp jak nie moze trafic nikogo.. Pozdr. __________________________________________________ STOP ACTA !!!
-
Eee na Nuke by sie spadochron przydał.. :> ale bez niego jakos przezyje ;))
-
Moin zdaniem alltalk jest dobry na 4fun. Popieram zdanie wielebnego Jezusa Chrystusa :) zrobcie cos z tym ! To przynajmniej muzyke jakas dodajcie.. :>
