Skocz do zawartości
  • Postów

    5
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Rabbit

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Osiągnięcia Rabbit

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Rabbit

    Nick

    Twój nick:Rabbit Jaki masz problem:Nie widze nicków jak najade celownikiem na gracza Jak Ci możemy pomóc: Czy mogli byscie przywrócic ta opcje(czy jak to sie tam nazywa) ? Prosze dlatego ze wiele razy jestem blokowany przez jakiegos bota i nie wiem to to.. Chyba kazdy z Was sie spotkał z takim zjawiskiem. Prosze zrobcie cos z tym :> Pozdr!!
  2. Rabbit

    PROPOZYCJA #1

    Jak dzis wspomniałem o PTB adminowi Mam Czarny Pas W Ponizaniu to mnie zje**ł i powiedzial ze jak sie nie podoba to zebym wyszedł z serwa ...
  3. Rabbit

    PROPOZYCJA #1

    Własnie dlaczego nie moze byc po staremu? PRO57AR dobrze napisał, wydaje mi sie ze wtedy grało wiecej osob.. Teraz jak wam sie zadna propozycja nie podoba to zrobcie przynajmniej wymuszenie interpu, bo duzo ludzi płacze i zgania na interp jak nie moze trafic nikogo.. Pozdr. __________________________________________________ STOP ACTA !!!
  4. Rabbit

    PROPOZYCJA #1

    Eee na Nuke by sie spadochron przydał.. :> ale bez niego jakos przezyje ;))
  5. Rabbit

    PROPOZYCJA #1

    Moin zdaniem alltalk jest dobry na 4fun. Popieram zdanie wielebnego Jezusa Chrystusa :) zrobcie cos z tym ! To przynajmniej muzyke jakas dodajcie.. :>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności