Pawl1k 跟班 3.0

[CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #128
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  2h 26m 3s

Community Reputation

6 Positive

About Pawl1k 跟班 3.0

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Pawl1k 跟班
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Przepraszam @ hi. za nieprawidłowe ocenienie sytuacji.Po obejrzeniu dema stwierdzam że strasznie się pomyliłem , w sprawie twojego unbana zostanie on zaakceptowany w najbliższym czasie.
 2. Nie muszę być na spekcie żeby widzieć gre z twojej perspektywy.Tak to prawda grasz na serwerze już jakiś czas ale od pewnego czasu coś nie pasowało mi w twojej grze dziwnie ustawianie oraz timingi.Co poskutkowało Banem za wh. Chciałbym też dodać że wysyłanie kolegi na serwer aby powiedział mi że twierdzisz że na naszym serwerze admina mają dzieci nie jest dobrą metodą na uzyskanie unbana.
 3. +Wiek +Obecność na serwerze +Pomoc w oczyszczaniu serwera Jestem na Tak.
 4. Jestem na tak. Obecność na Serwerze + Opanowany + Podanie do poprawy -
 5. Jestem na Nie - Aktywność słaba - Opinie nie najlepsze -Nick nieodpowiedni
 6. Imię:Dawid Aktualny wiek:18 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:4 LATA Nick na serwerze:EMERYT 3.0 Staż gry na serwerze: 484 Minuty Godziny w jakich grasz na serwerze:rożnie Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMEME ]https://www.gametracker.com/player/EMERYT 3.0/145.239.23.149:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE TAK Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Jestem Dobrym graczem,mam długi staż w grze,Spędzam dużo czasu na serwerze. Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: [ TWÓJ STEAM:ID ] STEAM_1:0:197592284