Imię: Kamil Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: Już jakiś miesiąc będzie ;] Gram na serwerze: DD2 może pare razy byłem na 4fun :) Za co cenisz naszą sieć: Za ogarniętą administracje, miłą atmosferę, za doskonałe serwery i za trud wkładany w utrzymywanie i polepszanie całej sieci. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jak już pisałem w przywitaniu, zostaję tu na dłużej gdyż spodobała mi się ta sieć i chciałem startować o jakieś wyższe rangi, więc może zacznę od Stałego Bywalca :)? Lubię spędzać czas na tym forum jak i na serwerach. ;] Inne informacje o sobie: Mam 18 lat, 5 stycznia już 19 :). Mieszkam ok. 50 km od stolicy. Uwielbiam grę w piłkę nożną, a jak mam wolny czas to pykam w cs.