Skocz do zawartości
  • Postów

    307
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Loniu

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Loniu

  1. Loniu

    [KOSZ] dm_gephyrophobia

    dm_gephyrophobia http://www.cstrike-planet.com/maps/800-dm_gephyrophobia
  2. Loniu

    [KOSZ] dm_hangumhigh.

    dm_hangumhigh. http://www.cstrike-planet.com/maps/801-dm_hangumhigh
  3. Loniu

    [KOSZ] dm_hardrenaline.

    dm_hardrenaline. http://www.cstrike-planet.com/maps/823-dm_hardrenaline
  4. Loniu

    [KOSZ] dm_valley.

    dm_valley. http://www.cstrike-planet.com/maps/824-dm_valley
  5. Loniu

    [KOSZ] dm_intel_inside.

    dm_intel_inside. http://www.cstrike-planet.com/maps/825-dm_intel_inside
  6. Loniu

    [KOSZ] dm_chinzak.

    dm_chinzak. http://www.cstrike-planet.com/maps/827-dm_chinzak
  7. Loniu

    [KOSZ] dm_dust_village.

    dm_dust_village. http://www.cstrike-planet.com/maps/880-dm_dust_village
  8. Loniu

    [KOSZ] dm_loft_gzm.

    dm_loft_gzm. http://www.cstrike-planet.com/maps/887-dm_loft_gzm
  9. Loniu

    [KOSZ] dm_justice.

    dm_justice. http://www.cstrike-planet.com/maps/903-dm_justice
  10. Jeśli macie malo fps'ów to tu daje podstawowe comend.: fps_max 999 fps_modem 999 gl_cull 1 - Renderuje jedynie widoczne elementy. gl_keeptjunctions 0 - Pokazuje niedokładnosci (szczeliny) w teksturach. gl_max_size 128 - Ustala rozdzielczosc tekstur. gl_texsort 0 128 - Wyłacza sortowanie textels. I zależy jaka mamy Kartę Graficzną ja mam Gefforce 8600GT i mi wyciąga do 200-300 jeżeli macie nadal poniżej 60fps'ow to slabo ale jest na to rada wchodzicie w panel karty graficznej u mnie to prawym na pulpit i ,,panel sterowania Nivida'' wy mozecie miec inna Radeona,AMD itd. Szukacie opcji Synchronizacja Pionowa dajecie ,,Wymuś wyłączenie'' i macie 99.99fps jesli wam mało to wpisujecie w konsoli ,,developer 1'' »»UWAGA«« Powyżej 100 fps'ow np 130 i w góre wolniej chodzi a juz przy 200-300 z 2 sec ruszamy z miejsca
  11. Loniu

    [KOSZ] Skojarzenia

    interp.
  12. Loniu

    [KOSZ] TS3

    Przyda się.
  13. Loniu

    Roundsound

    Jestem za wgraniem nowego rs na serwer.
  14. Loniu

    Kanal

    Typ serwera głosowego: Ventrillo. Nazwa kanału: uLonia. Hasło na kanał: Pw. Hasło do admina na kanał: Pw.
  15. Loniu

    [KOSZ] Pukawka.pl

    Pukawka.pl Najlepszy Hosting Gier. Usługi: PL: MAX-Łódź- Prywatny: 2,5 zł Publiczny: 4,5 zł Lite-Warszawa- Prywatny: 1,49 zł Publiczny: 2,89 zł EU: Prywatny: 1,09 zł Publiczny: 1,49 zł Promocja:
  16. Loniu

    Usuniecie mapy

    Takich map nie powinno dodawać się na serwer cod.
  17. Wojna Domowa.
  18. Loniu

    Skarga na weed.

    Maciej znam weeeed bardzo dlugo i wiem ze on na na serwerze nie przeklina widocznie sie zdenerwowal sam go do tego sprowokowales. Przepraszam za bledy ale klawiatura zjeba**
  19. Loniu

    PROPOZYCJA #1

    Więc zostaje tak jak jest.
  20. Loniu

    PROPOZYCJA #1

    Moim zdaniem więcej ludzi gra bez muzyki.
  21. Loniu

    Pro Cod

    Nie ma sensu go trzymać w sieci.
  22. Loniu

    [KOSZ] zm_zombattack.

    zm_zombattack. http://www.cstrike-planet.com/maps/2708-zm_zombattack
  23. zm_dust_siege_final. http://www.cstrike-planet.com/maps/2709-zm_dust_siege_final
  24. Loniu

    [KOSZ] zm_combine.

    zm_combine. http://www.cstrike-planet.com/maps/2741-zm_combine
  25. zm_sky_scraper_pro_v3. http://www.cstrike-planet.com/maps/2758-zm_sky_scraper_pro_v3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności