Jeśli macie malo fps'ów to tu daje podstawowe comend.:
fps_max 999
fps_modem 999
gl_cull 1 - Renderuje jedynie widoczne elementy.
gl_keeptjunctions 0 - Pokazuje niedokładnosci (szczeliny) w teksturach.
gl_max_size 128 - Ustala rozdzielczosc tekstur.
gl_texsort 0 128 - Wyłacza sortowanie textels.
I zależy jaka mamy Kartę Graficzną ja mam Gefforce 8600GT i mi wyciąga do 200-300
jeżeli macie nadal poniżej 60fps'ow to slabo ale jest na to rada wchodzicie w panel karty graficznej u mnie to prawym na pulpit i ,,panel sterowania Nivida'' wy mozecie miec inna Radeona,AMD itd.
Szukacie opcji Synchronizacja Pionowa dajecie ,,Wymuś wyłączenie'' i macie 99.99fps
jesli wam mało to wpisujecie w konsoli ,,developer 1''
»»UWAGA««
Powyżej 100 fps'ow np 130 i w góre wolniej chodzi a juz przy 200-300 z 2 sec ruszamy z miejsca