It's all lies. ♡

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  19h 43m 47s

Community Reputation

20 Positive

5 Followers

About It's all lies. ♡

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday July 26
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Natalia
 • Sex
  kobieta

Information about Fragowicz

 • Nick
  ...
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP NS

Recent Profile Visitors

1,670 profile views
 1. Podanie kompletnie nie jest uzupełnione, zalecam odrzucenie go natychmiast.
 2. Mimo iż nie grałam dawno na serwerze, mogę powiedzieć, że widywałam Cię gdy byłam jeszcze w zespole i sprawiałeś dobre wrażenie, nie było z Tobą kłopotów. GT jest okej. Do tego możesz sobie poczytać czy coś tego typu na temat podstawowych funkcjach admina. Nie widzę problemu aby dać Ci szanse.
 3. Powiem Ci, że straciłeś u mnie w oczach... Za każdym razem teraz kiedy wchodzę na serwer, a ty jesteś, to wyzywasz albo używasz wulgarnego języka, a to chyba nie jest dobry wzór? Nakręcają się dzięki temu inni. Tak jak wcześniej wspominałam, bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, a jeśli miałbyś admina, myślę, że rozdawałbyś bany/mute lekkomyślnie.
 4. Wbijając na serwer byłeś i ty. Po twoim zachowaniu można wywnioskować, że jesteś dojrzały i ogarnięty, a takich osób potrzebujemy. Jak coś się dzieje nieciekawego od razy reagujesz. Jestem na tak.
 5. Gt zbytnio nie powala; Nigdy nie słyszałam abyś się odezwał; Posiadasz podstawową wiedzę, a nie wiesz nawet jak wstawić SID? Za każdym razem kiedy wchodzę na serwer walisz głupie teksty do mnie, gdzie tracisz w oczach. Jestem na nie.
 6. Niby wszystko ładnie, pięknie, prócz jednego. A mianowicie "Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE". Sama nawet dałam Ci mute, a to też kara. No mogę jeszcze dodać, że bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi jak ktoś coś powie niemiłego do Ciebie. GT na + Można dać szanse. ~~ nie powinieneś edytować swojego podania.
 7. Widziałam Cię raz. Jeśli chodzi o podanie, brakuje mi czegoś więcej w powodach. Konto jakby zrobione tylko i wyłącznie pod podanie. Tak jak wyżej @ Akuma wspomniał, daj się poznać i uczestnicz trochę bardziej w życiu forum. Na chwilę obecną jestem na nie.
 8. Nick obił mi się o uszy, jednak nie jestem w stanie wywnioskować zachowania z serwera. Co do podania. Wydaję się dobrze napisane, zastrzeżeń nie ma. Dałabym szanse.
 9. Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1# Imię: Natalia. Aktualny wiek: 16. Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 114h. Nick na serwerze: It's all lies. ♡ Staż gry na serwerze: Od 12 lipca. Godziny w jakich grasz na serwerze: Mam czas praktycznie od rana do wieczora, więc tak 10-22 z przerwami. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/It's all lies. ♡/80.72.34.124:27145/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, a nawet i opiekuna. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem osobą kulturalną, miłą, chętną do pomocy innym. Często spotykam się z sytuacją gdzie na serwerze jest zamieszanie, a Admin jest nieobecny i żaden nie może wejść. Troszkę jest to męczące, kiedy nic nie mogę zrobić poza staraniem się uciszenia towarzystwa. Moim chyba największym plusem jest bardzo dużo wolnego czasu, kiedy będzie jakaś nieciekawa sytuacja, zawsze w każdej chwili mogę wejść na serwer. Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:29428237
 10. Polecam miła pani , dobrze gra