Siemano.
Moglibyście zrobić tak, aby za każdym razem po wybraniu team'u wyskakiwało nam powiadomienie (Nie pamiętam do końca tych tekstów, bo miałem długą przerwę, ale chyba coś tego typu) :
Czy czytałeś i akceptujesz regulamin serwera ZM ?
Nie Tak
Jeśli ktoś wdusi 1. (Nie) :
zostanie wyrzucony z serwera z powodem "Zapraszam na forum fragujemy.com aby zapoznać się z regulaminem" (Czy coś w tym stylu..)
Jeśli ktoś wdusi 2. (Tak) :
Będziemy wiedzieli, że przeczytałeś i rozumiesz go (1/4 graczy podczas gry zna i czytała dokładnie regulamin *).
Załóżmy, że nowy gracz. Jeśli będzie stawiał miny na drabinkach to będziemy wiedzieć, że robi to świadomie i z pełną odpowiedzialnością. Nie będzie już tekstów - "Nie wiedziałem"..
Zachęci to graczy do odwiedzania forum. Co za tym idzie będziemy mieli więcej userów ! <happy> <clap>
*-Chciałbym, też na to zwrócić uwagę przy okazji..