Skocz do zawartości
  • Postów

    5
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

M4D3R0

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez M4D3R0

  1. Witam. Kilka dni temu pobrałem bratu jakiś config, a to że gramy na jednym komputerze, ale na 2 kontach to w moim configu włączyło się pokazywanie nicków przez ścianę. (wcześniej grałem tylko na komendzie aby pokazywało znacznik teammate'ów, to jest chyba ta komenda cl_teamid_overhead_always 1). Nie wiem jak wyłączyć to pokazywanie nicków przez ścianę. Komenda -cl_show_team_equipment nie działa. W configu też nie mam tej komendy. Za bardzo nie pamiętam, ale jak wpisywałem -cl_show_team_equipment to nie było widać nicków przez ścianę, ale gdy normalnie widziałem gracza to nad nim był normalnie nick.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności