Skocz do zawartości
  • Postów

    71
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

DESTINATION

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    3
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez DESTINATION

  1. czekam na roundsound dd2 i moje miss you :) ciekawą pozycją jest all day all night :) hahahaha all day all night play cs 1.6 <3
  2. Odinstaluj CSa i zainstaluj od nowa...
  3. By była rozgrywka na standardowych mapach z ESL:) co do lvl 500, dodatkowe pluginy typu, poświata granatów, czy widoczne zabierane hp, muzyka jak na innych serwerach,
  4. Latają dziewczyny za moją osobą a ja taki głupi za Tobą, za Tobą,. Kupują chłopaki łóżka pozłacane a ja z Toba wole w pokrzywach na sianie... :D

    1. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Czerwone i bure i bure chodź ze mną na górę na górę dam ci klucz od bramy tam się pokochamy

    2. DESTINATION
  5. MODA NA SUKNIE <3

    1. CyCu

      CyCu

      hahaha :D.

      "Widziałeś moją cysternę?"

      xD

      "Legia przegrała :("

    2. DESTINATION

      DESTINATION

      Ridż nie rycz ! Wjebał Ci się w zabudowanym :D

  6. DESTINATION

    Potrzebuję Was!

    chomikuj, ale za to musisz zapłacić z dysie ;)
  7. Pipa dupa mapa rakieta
  8. bardzo mnie to cieszy :) polecam się na przyszłość, jeśli ktoś chce sety trancowe, polecam stronkę intrance.in :) wiele DJ, i producentów tam jest, można znaleźć wszystko, nawet tytuły poszczególnych nutek w setach.
  9. Z takich moich ulubionych. Emotional Trance a w nim Andy Blueman, oraz Wojtek czyli Simon O'Shine, 21 latek ode mnie z miasta, który wystąpił w kilku setach takich producentów jak Armin van Buuren czy też Aly and Fila. Jadąc dalej chillstep, czyli najpiękniejszy Blackmill, oraz różnego typu blendy rapu, np takim mikserem jest SzUsty ;) Dubstep i chłopaki z UKFu, czy też Adventure Club i ich mixy. Polecam wszystkim jeśli lubicie elektro-muzykę ;)
  10. ' pamiętam, kiedy jeszcze inny tu był ten powietrza zapach... ' ;(

  11. DESTINATION

    [KOSZ] Bry.

    siemka ;) zapraszam na dd2
  12. Prestiż... tylko oglądaj uważnie
  13. zero humoru... zero ;) za grosz nawet
  14. Jan Kochanowski Adam Mickiewicz Henryk Sienkiewicz :) Wybitne postacie literatury polskiej :)
  15. DESTINATION

    [KOSZ] Witam.

    cześć, zapraszam na dd2
  16. Zauważyłem wczoraj te zmiany, ładnie się to prezentuje ;) Dodać jeszcze jakiś sound do wybuchu bomby i całkiem fajnie będzie to wyglądać ;)
  17. ,, 100% ludzi na świecie pije wodę i kiedyś umrze... '' ~ mama

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Polny/SENNA PUENTA

      Polny/SENNA PUENTA

      wóda bez ziola albo ziolo bez wódy ziomek tego sie nie miesza

    3. polakpl71717

      polakpl71717

      Mówią możesz wszystko, więc głowę mam spokojną

      może ty, ja wiem, że czegoś mi nie wolno

      Mówią to się opłaca, więc skąd skrupuły

      Ja wolę wiedzieć co warto niezależnie od sumy

      niezależnie od dumy, reperkusji i skutków.

    4. kanix
  18. co sądzicie o tym fragmovie? Przed wami klan Alive i występ na ESWC :) pozdrawiam
  19. dzięki bardzo za wyjaśnienie. Zdecydowałem że kupie Xperie Z albo LG Swift G bo moją najlepsze możliwe parametry :) Za Iphone'a nowego nie zapłacę 2 tys zł, a za taką kasę mogę 5tkę używaną kupić w super stanie na gwarancji :) można temat zamknąć, chyba że ktoś ma jeszcze jakiś inny dobry telefon na myśli którego nie wymieniłem :P
  20. Format (rozszerzenie pliku) i długość nuty?
  21. ,, Co dzień rano wstaje piękniejszym, ale dzisiaj to przesadziłem... ''

    1. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      oj, nie przesadzaaj ;p

    2. GET

      GET

      Przesadził, bo nie zamoczył xD

    3. Polny/SENNA PUENTA

      Polny/SENNA PUENTA

      Zamoczyl, twarz w wodzie :D

  22. Telefon potrzebny mi jest przede wszystkim, do dzwonienia. Jako student fajnie by było go wykorzystać w kolokwiach czy też na egzaminach jako po prostu elektronicznej ściągi. Telefon musi mieć co najmniej 32GB bo inaczej to dupa ze słuchania muzyki. Car Audio w samochodzie mam tak zaprogramowane że łączę się bezpośrednio przez Bluetooth ewentualnie przez kabel z auxa. Dobry aparat to też takie wymaganie, ponieważ nie posiadam jakiejś lustrzanki a jak już coś kupować to wiadomo, z sensem, na dwa lata może na 1,5 roku. Android, nie wiem ogólnie jaki jest zajebisty bo używam teraz Nokii Lumii 920 oraz Iphona 3GS więc nie miałem styczności z Androidem. Mam nadzieje że wszystko szybko skumam :P Płynność chodzenia aplikacji, tego też wymagam :)
  23. ,, Praca mnie fascynuje, lubię na nią patrzeć godzinami...'' ~ DESTINATION

  24. Zrób sobie cfg, wpisując w nim też tą komendę. Daj tylko do odczytu, wklej do folderu z CSem. Problem zniknie. Bo automatycznie Ci tego nie zapisze. Dodam fakt, że nie zawsze ta komenda działa, zależy to od serwera czy wymaga ściągnięcia jakiegoś pliku czy też nie :)
  25. Witam, zastanawiam się nad wyborem telefonu. Mam kilka modeli wybranych, i takie pytanie czy ktoś posiada jakiś z nich i może coś o nim napisać. Jak się użytkuje? Ile bateria trzyma? Jakie foty robi? I tym podobne. Oto modele które sobie wybrałem (zaznaczam że chce kupić nowy telefon) : - Iphone 4s - LG Swift G - Sony Xperia Z - Sony Xperia S - Samsung Galaxy S3 Proszę was o opinie i komentarze ;) może jakiś godny uwagi przeoczyłem... :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności