Skocz do zawartości
  • Postów

    10
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KonDzik

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez KonDzik

  1. Witam. Mam problem z CS'em 1.6. Gdy chcę odpalić gierkę na steamie, wyskakuje mi komunikat "Failed to initialized authentication interface. Exiting...". Prosze, pomóżcie.
  2. Jestem na TAK 1. Pomysł ze skinami jest dobry, ponieważ wiele skinów brakuje 2. Pomysł z mapami jest bardzo dobry i potrzebne one są do wykonania misji np. ZDOBĄDŹ SERCA ZAKŁADNIKÓW 3. Pomysł z komendami jest niezbędny, aby serwer dalej funkcjonował jak do tej pory funkcjonuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności