Skocz do zawartości
  • Postów

    26
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Pixaa

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Pixaa

  1. Odrzucam, powód Narcyzm, obraza członków. Już nie.
  2. Zostajesz przyjęty ♡♡
  3. zapraszam ts fraga
  4. Pixaa

    [KOSZ] Twarz kosso

    jaaaaaki kooott ❤️ raz dwa raz dwa
  5. @Hongesty Zostajesz przyjęty na okres próbny ❤️
  6. GooD
  7. M110
  8. Imię: Dawid Aktualny wiek: 16 Krótkie przedstawienie się: No witam i dzień dobry jestem mvthh, gracze serwera DayZ mogą mnie pamietać z grup takich jak : GO. SKC. GW. AvE : Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Pochodzę z serwa MTA DayZ. gram na Fragujemy od około 2016 roku, a na forum jestem od okolo 2017, jest to moje chyba 4 konto gdyż do poprzednich zapomniałem haseł itd ;c Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Za wspaniałą administracje, świetne serwery, graczy grający na poszczególnych serwerach, oraz za profesjonalizm w danej dziedzinie Dodatkowe informacje: Mam nadzieje że tym razem to podanie zostanie rozpatrzone Pozytywnie
  9.  

     

     

    Dobreeeeeee

  10. minus
  11. Imię: Dawid Aktualny wiek: 16 Krótkie przedstawienie się: Witam, jestem Dawid mam 16 oraz pochodzę z Torunia, moje zainteresowania to Motoryzacja oraz Sporty extremalne ( wspinaczka, enduro, nurkowanie, Down Hill Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Pochodzę z serwera MTA DayZ, gram na nim od koło 2 lat z przerwami Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Cenie za to iż Administracja pomaga w bardzo szybkim czasie, oraz serwer jest jednym z najbardziej stabilniejszych jakie poznałem Dodatkowe informacje: Czasem w bańce mam niezłe Rodeo xDD
  12. heh
  13. Imię: Dawid . Aktualny wiek: 16 . Krótkie przedstawienie się: mam na imie Dawid, pochodze z Torunia, moja pasja to motocykle od najmlodszych lat jezdze na motocyklach, od pewnego czasu w moi sercu jest Enduro, sam posiadam crossa i spedzam czasem caly dzien na torze z kolegami. Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Na Fragujemy gram okolo 2 lata i pochodze z serwera DayZ . Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: cenie za to ze, serwer nie upada jak inne na MTA, nie ktore serwery goruja a po jakims czasie upadaja . Dodatkowe informacje: ❤️
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności