Imię: Dawid .
Aktualny wiek: 16 .
Krótkie przedstawienie się: mam na imie Dawid, pochodze z Torunia, moja pasja to motocykle od najmlodszych lat jezdze na motocyklach, od pewnego czasu w moi sercu jest Enduro, sam posiadam crossa i spedzam czasem caly dzien na torze z kolegami.
Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Na Fragujemy gram okolo 2 lata i pochodze z serwera DayZ .
Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: cenie za to ze, serwer nie upada jak inne na MTA, nie ktore serwery goruja a po jakims czasie upadaja .
Dodatkowe informacje: ❤️