Skocz do zawartości
  • Postów

    1 284
  • Wpisów na chatbox

    12
  • Dołączył

Bodzio

Sponsor
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    13
  • Darowizny

    750.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bodzio

  1. 1455
  2. 1447
  3. 1445
  4. 1438
  5. Bodzio Mały Helikopter 😂

    1. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      @ Bodzio  ciężkiej pracy znosi nie wygody... Kiedy @ Bodzio  nadlatuje zawsze się wspaniale prezentuje :D 🤣

  6. 1427
  7.  Kiedy wchodzisz do Żabki u @ Majtol to w tle leci ta piosenka 😂

    1. Majtol

      Majtol

      Oj leciała nie raz, klienci wariują :fg_face_sigma:

  8. 1421
  9. 1412
  10. 1399
  11. 1391
  12. Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć :fg_pepe_jam:

    1. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      o tobie @ Bodzio ciężko zapomnieć

    2. Bodzio

      Bodzio

      @ BEST 4K4 BOSS jak stąd odejdę to będzie dużo miłych wspomnień 😂

  13. 1385
  14. Życzę miłego i udanego weekendu 😍🍺 

    Ps. Wyglądam na zaspanego bo na 54 godzin spałem tylko 4 godziny 😜  

    Snapchat-944225541.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Bodzio

      Bodzio

      Jeszcze nie, czekam na transport właśnie i będę pił, ale coś czuję że o 20 to chyba odpadne 😂 Wódki nie pije, wolę bimber albo piwka się napić. 

    3. gtx

      gtx

      Piwka niee, coś mocniejszego, do kibla nie trzeba tyle ganiać 

    4. Bodzio

      Bodzio

      @ GET z czego rżysz 😂 Nygusie tobie do dupy mogę zaraz nakopać 😂

  15. 1379
  16. 1378
  17. 1373
  18. Zajebista piosenka 😁

  19. Hahaha 🤣🤣🤣

    FB_IMG_1690372528274.jpg

    1. zxcvbb

      zxcvbb

      czuję się dzisiaj jak ten pies

  20. 1354
  21. 1350
  22. To jest piosenka na wakacje 😁 

    "Se lecę w klapach Nike" 😂:fg_pepe_jam:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Bodzio

      Bodzio

      Są z levisa 😂

    3. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      @ Bodzio  czego Ty słuchasz ^^ " Se lecę, se lecę w klapkach Nike'a w klapkach Nike'a " 🤣

    4. Bodzio

      Bodzio

      Zajebista nuta 💪

  23. 1348
  24. 1341
  25. To jest ta chwila już się zaczyna :fg_pepe_wee:

    1. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      Potem będą mówić jeździ ciężarówką, chleje i śpi do 13-stej 🤣🤣🤣

    2. Bodzio

      Bodzio

      Nawet śpię do 15 czasami 😂 wstaje kiedy chce i idę spać kiedy chce 😁

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności