Skocz do zawartości
  • Postów

    1 284
  • Wpisów na chatbox

    12
  • Dołączył

Bodzio

Sponsor
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    13
  • Darowizny

    750.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bodzio

  1. 1028
  2. 1509
  3. 1501
  4. 1023
  5. 1017
  6. 1498
  7. 1493
  8. 1014
  9. Вот такой пацан-цан-цан
    Пьет айран-ран-ран
    Ходит в зал-зал-зал
    Мой дружбан-бан :fg_pepe_jam::fg_pepe_pog:

    1. Chlebek^^

      Chlebek^^

      Nudzi ci sie?

       

    2. Bodzio

      Bodzio

      Nie, a czemu pytasz ? 

  10. 1009
  11. 1489
  12. 1481
  13. 1003
  14. 998
  15. 1476
  16. 994
  17. 1471
  18. 1467
  19. 987
  20. 986
  21. 1465
  22. Wróciłbym do zabaw w remizach 😍🥺 To były piękne czasy 😍

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. Czekoladowy

      Czekoladowy

      @ Sweet_Candy  chociaż z tą dwójką byłaby skoczna zabawa

    3. Bodzio

      Bodzio

      @ Sweet_Candy disco polo też będę puszczał, bo większość z nas się w latach 80-90 przy takich piosenkach bawiło. 

    4. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      @ Czekoladowy  weź nawet tak nie mów... 

       

      @ Bodzio  kiedyś tak było, ale są dużo lepsze klasyczki niż disco z pola. Zajebisty basik na głośnikach i jazda! ;) 

      Tego to aż chce się słuchać, kiedyś to były piosenki...  aż się łezka w oku zakręci... 

       

       

  23. 1457
  24. 977
  25. 973
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności