Jestem adminem: dziennym, czasami uda się wejść rano / w nocy
Nick jakiego używasz: Zbyszek37
Wiek: 17
Staż gry Counter-Strike: 2008+
Staż gry na serwerze: Grałem tutaj 2 lata temu, teraz powracam.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: http://bany.fragujemy.com/bans/10872.html
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK
Godziny w jakich grasz: Zaraz szkoła więc 15-24
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem osobą doświadczoną na tym stanowisku, cierpliwą do graczy oraz chciałbym dołożyć coś od siebie na serwerze.
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:70929973