-
Chciałbym złozyc skarge na admina o nicku; xibastek ktory banowal mnie na serwerze only AWP na 4 h z powodu raszowania kiedy to rush dozwolony jest jesli w jednej z druzyn zyja 2 osoby. Bardzo prosze o rozpatrzenie mojego wyodu i ogarniecie admistratora ktoremu sie chyba nudzi ... -.-
-
Postów
13 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN

