Skocz do zawartości
  • Postów

    13
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

simon9161

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez simon9161

  1. simon9161

    [KOSZ] xibastek

    Chciałbym złozyc skarge na admina o nicku; xibastek ktory banowal mnie na serwerze only AWP na 4 h z powodu raszowania kiedy to rush dozwolony jest jesli w jednej z druzyn zyja 2 osoby. Bardzo prosze o rozpatrzenie mojego wyodu i ogarniecie admistratora ktoremu sie chyba nudzi ... -.-
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności