Skocz do zawartości
  • Postów

    116
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

FireBeat .dA-KinG

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez FireBeat .dA-KinG

  1. +2
  2. +2
  3. +2
  4. Ta praca, którą pierwszą wstawiłem jest robiona w photoshopie. Wiem że nie jest zbyt ładna ale to dlatego że photoshopa mam od kilku dni i się go uczę. Zrobiłem drugą pracę wydaje mi się że lepszą, która była robiona w gimpie( post z pierwszą pracą).
  5. +2
  6. Imię: Tomek Wiek: 16 lat Staż jako twórca grafiki: 6 miesięcy Link do kilku Twoich prac: https://zapodaj.net/354e870a327fe.jpg.html https://zapodaj.net/c6748c1c8de99.png.html https://zapodaj.net/4781955698154.jpg.html https://zapodaj.net/5ae84bf711f91.png.html Opisz siebie: Mam na imię Tomek i mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją, informatyką i sportem, głównie piłką nożną ale również siatkową. Jestem osobą ogarniętą, która nie sprawia problemów.
  7. +2
  8. +2
  9. +1
  10. +1
  11. +1
  12. +2
  13. +2
  14. +1
  15. +1
  16. +2
  17. +2
  18. +2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności