-
Postów
116 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
2 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez FireBeat .dA-KinG
-
Witam. Mam problem z doładowaniem konta na pukawce za pomocą paypala bo musze podac karte ktorej nie mam i prosiłbym jakąś zaufaną osobe ktora by wykonała doładowanie a ja bym jej te pieniądze przeslal na paypalu. Przez email mogę normalnie wysyłać pieniadze a tak jak na pukawce to tylko karta mi wyswietla sie. Jesli jest tu ZAUFANA osoba to prosze o kontakt na pw.
-
[KOSZ] Zgłoszenie cheatera - [Ospa [SQUAD]]
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na adamekk temat w Kosz
Gracz został zbanowany na serwerze. -
+2
-
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
+2
-
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
+2
-
+2
-
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
+2
-
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
Z tego co wiem jest dwóch adminów na tym serwerze i ja jako pomocniczy od kilku dni. Staram się często wchodzić na gg i pilnować porządku na serwerze ale nie mogę też być tam cały dzień. Są wakacje i nie każdy ma czas żeby siedzieć na serwerze godzinami. Pamiętaj że admin to nie jest robot, który będzie pilnował serwera przez 24h. To też jest człowiek, jemu też należy sie odpoczynek, wyjazd ze znajomymi albo spotkania z dalszą rodziną. Jeśli widzisz cheaterów, a na serwerze nie ma admina to jest odpowiedni dział, w którym takie osoby się zgłasza. Wystarczy nagrać demko, skopiować ip gracza wstawić na forum w dziale przeznaczonym do zgłaszania cheaterów i osoby zajmujące się sprawdzaniem demek zbanują takiego gracza. To rozwiązanie jest lepsze niż pisanie takich tematów jak ten. W złym dziale napisałeś ten temat. Tyle ode mnie.
-
+2
-
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
[KOSZ] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
FireBeat .dA-KinG odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
+2 -
Praca nr 1: napis, cień, strzałki i napis ze zmniejszonym kryciem Praca nr 3 czerwony gradient i napis Logo Fragujemy według mnie jest za proste. Robione pewnie w 5-10 minut. Zrobione koło, cień do niego, w środku wycięta litera F i dodany jakiś kolor tła. Na NIE -Praca 1 i 4 chyba nie jest twoja https://www.olx.pl/oferta/uslugi-graficzne-zlecenia-na-wizytowki-logo-bannery-tanio-CID619-IDm1Vbg.html Ok wierze Ci ale swojego zdania nie zmienie bo moim zdaniem to 2 prace na 8 tylko jakoś wyglądają. Reszta to za mało jak na grafika.
-
+2
