1. Imię: Bartek
2. Nick na serwerze: wicek
3. Wiek: 16
4. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: Od okolo 2012 moze wczesniej nie jestem pewien.
5. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: Gralem 2-3 miesiace przed moja przerwa, wlasnie jestem w trakcie wracania do gry.
6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: NzR
7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: Całe dnie jeżeli jest z kim grać. Chodzę też do pracy więc ciężko by było określić ile czasu dokładnie.
8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiście
9. Jakim typem osoby jesteś? : Jestem przyjazny łatwo mi się rozmawia z nowo poznanymi ludzmi oraz na serverze staram sie być honorowym graczem.
10. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Tak, niestety tylko paypalem. (wyjasnie w punkcie 12)
11. Opisz swój styl gry: Jestem graczem drużynowym chociaż dotychczas idzie mi niezle solo, jednak są te momenty w których wolałbym mieć ogar team.
12. Napisz kilka słów o sobie: Mieszkam w Islandii już 8 lat(dlatego też mogę się dokładać tylko paypalem), 11tego lecę do polski na wakacje więc nie będę w stanie wchodzić na serwer ponieważ nie mam sprawnego komputer w polsce. Jestem osobą wesołą z dobrym humorem.