Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Wickedz

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O Wickedz

  • Urodziny 16 Stycznia

Informacje profilowe

  • Imię
    Bartek
  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    DayZ

Osiągnięcia Wickedz

Kolabolator

Kolabolator (7/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Nick : wicek Imię : Barti KDR (1.50+) : duzo Czas Online : tez duzo Jak Długo grasz na Mta:DayZ : dlugo Znajomość Mapy (1/10) : 9 Umiejętność strzelania (1/10) : 7 Umiejętność Prowadzenia aut (1/10) : 8 Umiejętność Pilotowania (1/10) : 7 Czy Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon : nom Twoja Ostatnia Grupa : nzr Czy Akceptujesz Regulamin Grupy : nie
  2. 1. Imię: Bartek 2. Nick na serwerze: wicek 3. Wiek: 16 4. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: Od okolo 2012 moze wczesniej nie jestem pewien. 5. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: Gralem 2-3 miesiace przed moja przerwa, wlasnie jestem w trakcie wracania do gry. 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: NzR 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: Całe dnie jeżeli jest z kim grać. Chodzę też do pracy więc ciężko by było określić ile czasu dokładnie. 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiście 9. Jakim typem osoby jesteś? : Jestem przyjazny łatwo mi się rozmawia z nowo poznanymi ludzmi oraz na serverze staram sie być honorowym graczem. 10. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Tak, niestety tylko paypalem. (wyjasnie w punkcie 12) 11. Opisz swój styl gry: Jestem graczem drużynowym chociaż dotychczas idzie mi niezle solo, jednak są te momenty w których wolałbym mieć ogar team. 12. Napisz kilka słów o sobie: Mieszkam w Islandii już 8 lat(dlatego też mogę się dokładać tylko paypalem), 11tego lecę do polski na wakacje więc nie będę w stanie wchodzić na serwer ponieważ nie mam sprawnego komputer w polsce. Jestem osobą wesołą z dobrym humorem.
  3. Wickedz

    [KOSZ] Rektutacja do G^

    Nick podczas gry: wicek Login: wickedz1 Wiek: 16 Ile czasu spędziłeś na serwerze?: Hmm około 6 miesięcy z długą przerwą, właśnie wracam do gry i poszukuje grupy (: Jak często grasz na serwerze?: Jak będzie z kim to będe mógł grać cały dzień! Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: Od okolo 2012. Dlaczego my?: Z samego waszego posta wydajecie sie byc w miare ogarnieta ekipa i na tym mi wlasnie zalezy. Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: Bylem w NzR przed updatem, jak powiedziałem w pytaniu nr 4 jestem w trakcie wracania do gry. Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Oczywiście. Czy zgadzasz się płacić składki?: Możliwe. Twoje umiejętności[Strzelec,Kierowca,Pilot 1-10]: Strzelec: 6 - Kierowca: 6 - Pilot 5 Opisz siebie w kilku zdaniach: Zacznijmy od tego że mieszkam w Islandii, gdy zacznie sie szkola moge sobie wbic na serwer i zaczac lootowac lootowiska na luzie, dlatego też jak mówiłem mogę sie dokładać przez paypal. Staram się nie wdawać w żadne kłótnie i nie robić przypału grupie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności