Skocz do zawartości
  • Postów

    1 034
  • Wpisów na chatbox

    1
  • Dołączył

Hs^Fatal1T

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    12
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Hs^Fatal1T

  1. Co to za typek szemrany ten 'test' ze steama? Po 5 latach ludzi z FG dodaje  i pierdoli jakieś głupoty. Blokada dla niego poszła, ale nie wiem w co Ty się tam pakujesz Beniu :*

    1. GET

      GET

      To jest taki psychol i do tego ćpun, więc...

  2. To Ty jeszcze żyjesz stary dziadku??  ???

  3. bum.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. Sisterosss
    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Dobra, zaproszem ciem  ;D Serio :D

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Byle nie w ten weekend,bo jestem w Austrii??

  4. A miał już odchodzić, no i proszę bardzo. Muchomor jeden

    1. Dario203

      Dario203

      Odszedłem ?????? ale ta dżuma nie może żyć bez mojej osoby ??????

    2. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      jakie fajne emotki ło kurde *.* fg lepsze niż fb :D

  5. Czemuż żółty jesteś kierowco autobusu? ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Ten to zawsze znerwicowany był ;D

    3. Dario203

      Dario203

      Podobno ma problemy z mężem :D ahahahahahahahah :P 

    4. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      hahhahhahhah :D

       

  6. Ram pam pam ;))

    1. Pokaż poprzednie komentarze  24 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      Nie potrzebne są Ci do tego horrory ^^

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Ale ja jestem normalny, to tylko depresja :( z tego się można wyleczyć, nie trać nadziei ^^

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Nadzieja umiera ostatnia,a ja razem z nią :D

  7. Hs^Fatal1T

    [KOSZ] Moje prace

    Zgredek! ^^
    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      Wszystkie moje są dobre ^^

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Pewnie tak, póki co wiemy o jednej :D

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Gdybyś się wdrążył w forum to byś wiedział pewnie z 10 :D

  8. Słońce! *.*

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. IGonnaKillU

      IGonnaKillU

      świeci nad nami

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Tak, tak! A do mnie do Krk to jeszcze nie przyjechała ^^

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Bo nie zapraszałeś,poza tym jestem co chwile w Krakowie :D

  9. Sesja czas start.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Karysu

      Karysu

      Nu.. Ja też zdałem wszystko :)

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      No i musiała się pochwalić że ma urodziny, ktoś tu życzenia chce wyżebrać ^^ Najlepszego z okazji dnia kobiety w każdym bądz razie ^^

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Życzenia będę żebrac dopiero w połowie czerwca także spokój jak na razie :D

      Dziękuje ;)

  10. Kraków! ^^

    1. Sisterosss

      Sisterosss

      Kraków,Kraków,Kraków?!?!?!?!?!?!

    2. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Tak, Kraków, Kraków!!

    3. Sisterosss

      Sisterosss

      Łuhuuuuuuu,warto ^^

  11. Oderint Dum Metuant ^^

    1. Sisterosss

      Sisterosss

      A po polskiemu?:/

    2. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Sprawdź sama, wykaż się odrobiną zaangażowania i samodzielności :)

    3. frez
  12. Hs^Fatal1T

    [KOSZ] plug.dj

    Dobra pany, pora coś zorganizować ^^ Sprawa ma się więc tak: DZISIAJ, GODZINA 20:00 CLICK wyżej :) Zapraszam wszystkich zainteresowanych do spotkania w naszym "Fragujejnym"? ^^ pokoju, można się dobrze bawić, stronka naprawdę bardzo fajna i przyjazda w użytkowaniu. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie, napić się nie napijemy, ale zawsze jakaś integracja będzie :) Aby móc korzystać na tej stronce z chatu oraz występować w roli DJ'a konieczne jest zarejestrowanie się, przy pomocy FB bądź też maila, rejestracja prosta łatwa i szybka :) W roli gościa możecie jedynie słuchać muzyki i obserwować co się dzieje :) Także gorąco zapraszam i zachęcam, myślę że w większym gronie może być naprawdę ciekawie :)
  13. Hs^Fatal1T

    [KOSZ] plug.dj

    Potwierdzam, stronka rzeczywiście bardzo fajna i przyjemna w użytkowaniu, nie pozostaje nic innego jak zmówić się na jakiś wieczorek taneczny ekipą z FG :D Myślę że na pewno było by super :)
  14. Tee fajne, robię jutro :3
  15. i gdzie to słońce ja się pytam?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      U mnie jest non stop Fatalku ;-)

    3. Kanrin

      Kanrin

      U mnie też :D Mieszkasz w jakiejś chujowej wsi że nawet słońce nie chce zaświecić ;p

    4. CSHT.

      CSHT.

      U mnie było!

  16. Hs^Fatal1T

    [KOSZ] Polska-Gruzja

    Buahahhahaa, ale jajca. :D
  17. Hs^Fatal1T

    [KOSZ] Polska-Gruzja

    6:0 :) Dodatkowo obstawiam szybką bramkę w pierwszych minutach :)
  18. Woo, najs :) Jutro idę takie kupić, ino niebieskie :D
  19. Wawa czy Krk na najbliższe lata? Oto jest pytanie...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Czyli jednak Wawa, decyzja podjęta, dzięki.

    3. Sisterosss

      Sisterosss

      W Wawie też bywam XD

    4. Night

      Night

      Jak to mówią swego nie znacie cudze chwalicie.Dowiedz się jak stoją uczelnie państwowe w rankingach obok Ciebie i wtedy podejmij decyzję.

  20. Miejmy nadzieję że wszystko z nim będzie dobrze, niech wraca do zdrowia ;)
  21. -Z kim graniczy Rosja? -Z kim chce. -A z kim chce? -Z nikim. Badum tss
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności