-
[KOSZ] Nie możesz zalogować się na konto serwerowe? Napisz w temacie!
Dr.Grabarz odpowiedział(a) na GET temat w Kosz
T wój nick na serwerze: Dr.Grabarz Twoje loginy na serwerze: szostman Twój nowy serial w MTA: EE0E3089CDBCE8DEFD362F7F73FA8AF2 Powód zmiany serialu: Zmiana komputera -
Link do usługi: Opis problemu:Chcialem sie zalogowac do konta po czym wyskoczył mi bład serialu Uwagi:zmieniłem komputer być może to jest przyczyna
-
Link do zakupionej bazy: Link do zakupionego skina: Aktualna nazwa grupy na serwerze: Grabarze
-
[Oddzielony] Zgłoś się po zwrot skrzynek
Dr.Grabarz odpowiedział(a) na Maxy temat w Oddzielone posty
Twój nick na serwerze:GB]Dr.Grabarz Twój login na serwerze:szostman Twój serial w MTA:7B5810213F80E17421D4AB7F7193FD53 Ilość skrzynek: 1duza Link do zakupionej bazy: -
Twój nick na serwerze:GB]Dr.Grabarz Twój login na serwerze:szostman Twój serial w MTA:7B5810213F80E17421D4AB7F7193FD53 Ilość skrzynek: 1mała Link do zakupionej bazy:
-
ej gdzie mam wyslac psc
-
Dopasuj Do forum jak ci Wygodnej :D
-
Chcesz Awatar lub Sygnaturę ? Typ grafiki:Avatar Wielkość:600x800 Kolorystyka: Mroczna Napis: Dr.Grabarz Tematyka: Inne:Avatar w Tym stylu lub z tym
-
Wymagania: -Teamspeak -Sprawne Mikro -15 lat + -Bycie Ogarniętym nie chcemy typowych ,,gimbusów'' Wzór : -Wiek: -Staż na Serwerze: -Ile poświecasz czasu na grę : -Umiejętność strzelania 1-10 : -Umiejętność prowadzenia pojazdu 1-10 : Podania składamy tu lub Rekrutacja głosowa na serwerze ip- ts-wysnajpieni.pl U Osamy Lub Ecko! Kanał :DarkRoom Osamy rekrutacja dayz Co Oferujemy -Ogarniętą ekipe -Baze -Miłą Atmosfere
-
Postów
18 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
