A my mamy ograniczenie jakieś? Nie słyszałem, więc Twoje "nie" jest bezpodstawne i proszę wyjaśnić je.
No nie ograniczenia nie ma ale chyba nie chcesz dawać admina każdej osobie która ma steama..
Dlaczego Ty takie rzeczy wypisujesz? Im więcej adminów tym lepiej dla serwera, a Twojej logiki tutaj nie rozumiem. Nie każdy otrzymuje od nas admina, nie każdy zostaje do tego upoważniony. Skoro Smiley się może nadać, to dlaczego by go nie przyjąć? Tym bardziej zauważ, że jest to serwer ZM, powyżej 25 slotów - niedługo 31, więc minimum 15 adminów.
Wystarczy popatrzyć na CSB, gdzie na FFA jest bodajże 15-25 adminów. Nie będę kłamał i wypisywał dokładną liczbę, bo tego nie wiem; kiedyś sprawdzałem jak jeszcze w grupach było widać (liście).
Zauważmy również fakt, że ma on ponad 200 h na serwerze przegranych, co udowadnia, że często jest na serwerze. A serwer był reaktywowany w grudniu.
SMIALY SmialY